Протидія булінгу

Вівторок, 29 вересня 2020 08:49

ПРО ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ

       У сучасному, неспокійному часі, дуже загостреною становиться проблема насильства серед молоді. Вже визнане питання булінгу, що визначається як цькування, дискримінація,утиск. Також акцентується. що проблему не можна замовчувати, а необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед молоді та їх батьків, що існують відповідні служби які готові надати допомогу.

        В Родинському професійному ліцеї пройшла правопросвітницька година спілкування «Булінг. Як його розпізнати». Метою заходу було ознайомити учнів з поняттям та формами булінгу, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, виховувати гарне ставлення до інших та прийти на допомогу тим, хто її потребує. Ліцеїсти взяли участь у інтерактивних вправах «Міф чи реальність», «Мозковий штурм». «Долоня допомоги» які доводять як можна протистояти та впоратися з проблемою самостійно.
Під час заходу з’ясувалося, що явище знайоме багатьом. Тому надана інформація стане дуже корисною у подальшому житті учнів.

Світлина від Родинськія Професійного Ліцея. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Родинськія Професійного Ліцея. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Родинськія Професійного Ліцея.