Понеділок, 24 жовтня 2022 11:23

обласний онлайн педагогічний консиліум: «Дистанційна робота класного керівника ЗП(ПТ)О в умовах воєнного часу: труднощі та шляхи їх подолання»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

@Всі права захищено. 2022 р.

Авторське право на текст новини

належить НМЦ ПТО в Донецькій області

   20 жовтня 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний онлайн педагогічний консиліум: «Дистанційна робота класного керівника ЗП(ПТ)О в умовах воєнного часу: труднощі та шляхи їх подолання».

Виховання є невід’ємною складовою освітнього процесу. Особлива роль в організації виховної діяльності завжди належала класним керівникам. Адже саме вони – найближчі і безпосередні наставники здобувачів освіти. Вони організовують і спрямовують виховний процес в окремому учнівському колективі, в навчальній групі. В їх діяльності поєднуються виховна, організаційна та адміністративна функції.

Спікерами обласного онлайн заходу презентували свою роботу:

-         Федорова Марія Володимирівна, заступник директор з НВхР Родинського професійного ліцею  https://docs.google.com/presentation/d/1J3qaqbXAQoXVINpF5qTWdR1k3KNdNlgL/edit?usp=sharing&ouid=105633952329437256653&rtpof=true&sd=true ;

-         МакароваГанна Володимирівна, заступник директора з НВхР ДНЗ «Бахмутський центр професійно-технічної освіти»;

-         Олексієнко Роман Георгійович, викладач спеціальних дисциплін, Торецького професійного ліцею;

-         Пузан Наталія Іванівна, майстер виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища;

-         Вепрецька Наталія Олександрівна, майстер виробничого навчання Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса;

-         Профатілова Аліна Федорівна, майстер виробничого навчання Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса;

-         Орчелота Ірина Миколаївна, викладач фізики і астрономії ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище»;

-         Білоброцька Людмила Анатоліївна, майстер виробничого навчання Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П. Ф. Кривоноса.

     Доповідачі поділились власним досвідом виконання повноважень класного керівника в непростих умовах воєнного часу та спробували знайти відповідь на запитання, як зберегти ефективний виховний вплив на здобувачів освіти, працюючи онлайн в умовах воєнного стану. Темами для обговорення стали актуальні на сьогодні напрямки, аспекти та проблеми роботи.

   Учасники заходу вкотре переконались у важливості та необхідності своєї роботи, по новому осмислили своє призначення і свою відповідальність.

Працюємо, боремось та віримо у беззаперечну перемогу України над російсько-фашистськими загарбниками! Слава ЗСУ!

Адреса оригіналу новини:

https://nmcdon.org.ua/index.php/k2/news/item/8455-vidbuvsiaoblasnyionlainpedahohichnyikonsyliumdystantsiinarobotaklasnohokerivnykazpptovumovakhvoiennohochasutrudnoshchitashliakhyikhpodolannia

 

005963 005964

Прочитано 737 разів