Понеділок, 01 травня 2023 09:30

Рік незламності

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз,
365 днів втрат, 365 днів віри і надії.
Із 24 лютого 2022 року життя кожного українця кардинально змінилося. Вже тих планів, задумів і сподівань, які були в кожного з нас до цієї дати, не буде… Із лютого змінилися цінності.
Відчай, страх, біль, розпач, злість, ненависть! Ці почуття окутали нас з голови до ніг, але надія та віра все ж не полишали нас!
Цей рік загартував нас як націю. Цей рік навчив нас ще більше вірити, боротися, сподіватися, чекати.
З нагоди річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну,відбулася виховна годину із здобувачами освіти Родинського професійного ліцею.
Присутні вшанували пам'ять та висловили глибоку пошану до загиблих героїв та цивільних громадян
Учасники заходу із захопленням сприймали слова про незламність українського народу, який героїчно боронить власну державу. Ліцеїсти говорили про особисту участь допомозі ЗСУ та у волонтерському русі - кожен з нас робить власний внесок у наближення перемоги.
За цей рік Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає. Рік боротьби довів, що разом ми – сила, яку нікому не здолати. Ми переконані, що незабаром засяє сонце нашої Перемоги!
Дякуємо ЗСУ за можливість бути дома, працювати, навчатися, жити. Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо їм за їхню незламність та мужність, сміливість та стійкість.
Слава Україні! Героям слава!
 
013 014  015
Прочитано 181 разів